Pozostałe sporty

MUKS Stoczek 45 Białystok posiada licencję klubową Polskiego Związku Piłki Siatkowej nr 6/2066 wydaną w dniu 23 października 2006 r. Licencja uprawnia do uczestnictwa w rozgrywkach Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej w siatkówce kobiet i mężczyzn.

Nabór do poszczególnych zajęć przeprowadzany jest na początku roku szkolnego wśród uczniów Szkoły Podstawowej 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku i Publicznego Gimnazjum Nr 17 Integracyjnego w Białymstoku.

Treningi odbywają się w dwunastu grupach:

  1. Gry i zabawy dziewcząt i chłopców z klas I-III szkoły podstawowej
  2. Gry i zabawy dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej
  3. Gry i zabawy dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej
  4. Gry i zabawy „Olimpijka” dziewcząt i chłopców klas I szkoły podstawowej
  5. Gry i zabawy „Olimpijka” dziewcząt i chłopców klas II szkoły podstawowej
  6. Gry i zabawy „Olimpijka” dziewcząt i chłopców klas III szkoły podstawowej
  7. Lekka atletyka dziewcząt klas VI szkoły podstawowej
  8. Lekka atletyka dziewcząt klas III gimnazjum
  9. Piłka nożna chłopców klas V szkoły podstawowej
  10. Piłka nożna chłopców ze szkoły podstawowej
  11. Piłka ręczna dziewcząt z gimnazjum
  12. Piłka siatkowa dziewcząt z gimnazjum

Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy, instruktorzy i nauczyciele:

  • Krystyna Dunda
  • Anna Dzieniszewska
  • Patrycja Iwanicka-Krajewska
  • Agnieszka Karłuk
  • Beata Makarewicz
  • Ewa Rakowska
  • Joanna Snarska
  • Danuta Stojak
  • Renata Wasilewska
  • Andrzej Zarzecki
  • Zajęcia odbywają się w salach lekcyjnych 1 i 35 oraz w dużej i średniej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku przy ul. Łagodnej 10.

    Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2017/18

    Gry i zabawy

     Dzień tygodnia  Godziny zajęć  Osoba odpowiedzialna  Miejsce prowadzenia zajęć
    Wtorek 10.35 - 11.20 Krystyna Dunda s. 22
    Wtorek 14.25 - 15.10 Krystyna Dunda s. 22
    Wtorek 17.00 - 18.30 Agnieszka Karłuk s. 1
    Wtorek 17.00 - 18.30 Joanna Snarska s. 1
    Środa 12.40 - 13.25 Agnieszka Karłuk s. 35
    Środa 12.40 - 13.25 Joanna Snarska s. 35
    Piątek 14.15 - 15.00 Agnieszka Karłuk s. 1
    Piątek 14.15 - 15.00 Joanna Snarska s. 1

    Lekka atletyka (zajęcia w okresie stadionowym IV - VI)

     Dzień tygodnia  Godziny zajęć  Osoba odpowiedzialna  Miejsce prowadzenia zajęć
    Wtorek 16.50 - 17.35 Beata Makarewicz boisko
    Czwartek 14.25 - 15.10 Beata Makarewicz boisko
    Czwartek 15.10 - 15.55 Beata Makarewicz boisko

    Piłka ręczna / piłka nożna

     Dzień tygodnia  Godziny zajęć  Osoba odpowiedzialna  Miejsce prowadzenia zajęć
    Poniedziałek 8.00 - 9.30 Danuta Stojak s. 35
    Środa 17.40 - 19.10 Andrzej Zarzecki s. 35
    Czwartek 8.00 - 9.30 Danuta Stojak s. 35
    Piątek 8.00 - 9.30 Danuta Stojak s. 35
    Sobota 13.30 - 15.00 Danuta Stojak s. 35

    Zajęcia sportowe dla uczniów z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

     Dzień tygodnia  Godziny zajęć  Osoba odpowiedzialna  Miejsce prowadzenia zajęć
    Czwartek 15.15 - 16.00 Renata Wasilewska s. 35
    Piątek 14.25 - 15.10 Renata Wasilewska s. 35

    Zajęcia sportowe animator

     Dzień tygodnia  Godziny zajęć  Osoba odpowiedzialna  Miejsce prowadzenia zajęć
    Poniedziałek 18.00 - 19.00 Agnieszka Karłuk s. 35
    Poniedziałek 18.00 - 19.00 Joanna Snarska s. 35
    Czwartek 17.00 - 19.00 Agnieszka Karłuk s. 35
    Czwartek 17.00 - 19.00 Joanna Snarska s. 35

    Zajęcia sportowe osób niepełnosprawnych

     Dzień tygodnia  Godziny zajęć  Osoba odpowiedzialna  Miejsce prowadzenia zajęć
    Czwartek 16.05 - 16.50 Renata Wasilewska s. 35
    Piątek 15.15 - 16.00 Renata Wasilewska s. 35

    Klub co roku organizuje następujące zawody (Olimpijka):

    • Szkolne zawody gier i zabaw zręcznościowych Olimpijka.