Koszykówka

MUKS Stoczek 45 Białystok posiada licencję klubową Polskiego Związku Koszykówki nr 704/16 wydaną w dniu 12 września 2016 r. Licencja uprawnia do udziału w rozgrywkach mistrzowskich, rozgrywkach organizowanych przez Wojewódzkie Związki Koszykówki oraz we współzawodnictwie sportowym w koszykówce. Licencja jest ważna na czas nieokreślony.

Nabór do sekcji koszykówki przeprowadzany jest na początku roku szkolnego wśród uczniów Szkoły Podstawowej 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku i Publicznego Gimnazjum Nr 17 Integracyjnego w Białymstoku.

Treningi odbywają się w siedmiu grupach wiekowych:

  1. Chłopcy klas V szkoły podstawowej
  2. Chłopcy klas VI szkoły podstawowej
  3. Dziewczęta klas I gimnazjum
  4. Dziewczęta klas II gimnazjum
  5. Dziewczęta klas IV szkoły podstawowej
  6. Dziewczęta klas V szkoły podstawowej
  7. Dziewczęta klas VI szkoły podstawowej

Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy i instruktorzy:

  1. Grzegorz Ejsmont
  2. Elżbieta Kosińska
  3. Beata Makarewicz
  4. Marzanna Sepko
  5. Andrzej Zarzecki

Zajęcia odbywają się w dużej albo średniej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku przy ul. Łagodnej 10.

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2017/18

 Dzień tygodnia  Godziny zajęć  Osoba odpowiedzialna  Miejsce prowadzenia zajęć
Poniedziałek 9.45 - 11.15 Grzegorz Ejsmont s. 35
Poniedziałek 9.45 - 11.15 Andrzej Zarzecki s. 35
Poniedziałek 16.00 - 17.30 Marzanna Sepko s. 35
Poniedziałek 16.50 - 18.20 Grzegorz Ejsmont s. 35
Poniedziałek 17.40 - 19.10 Beata Makarewicz s. 35
Wtorek 14.15 - 16.00 Andrzej Zarzecki s. 35
Wtorek 17.40 - 19.10 Elżbieta Kosińska s. 35
Wtorek 17.40 - 19.10 Marzanna Sepko s. 35
Środa 14.25 - 16.05 Elżbieta Kosińska s. 35
Środa 16.55 - 18.30 Elżbieta Kosińska s. 35/22
Środa 9.00 - 10.30 Marzanna Sepko s. 35
Czwartek 9.45 - 11.15 Grzegorz Ejsmont s. 35
Czwartek 15.15 - 16.50 Elżbieta Kosińska s. 35
Czwartek 16.00 - 17.30 Marzanna Sepko s. 35
Czwartek 16.00 - 17.30 Andrzej Zarzecki s. 35
Piątek 15.15 - 16.45 Beata Makarewicz s. 35
Piątek 16.00 - 17.30 Elżbieta Kosińska s. 35
Piątek 17.40 - 19.10 Grzegorz Ejsmont s. 35
Sobota 8.00 - 9.30 Marzanna Sepko s. 35
Sobota 9.30 - 11.00 Marzanna Sepko s. 35
Sobota 11.00 - 12.30 Marzanna Sepko s. 22

Klub co roku organizuje następujące zawody: